Novosti

Završena humanitarna akcija za udrugu ‘Jedni za druge’

Završena humanitarna akcija za Udrugu ‘Jedni za druge’

Što reći ? Hvala čitavoj ekipi iz MNK Futsal Dinama, kao prvo na ideji, potom na realizaciji i na kraju na svemu što su učinili i što još uvijek čine za članove i korisnike programa naše udruge.

Veliko i toplo ljudsko hvala i svima onima, znanima i neznanima, koji su kupili majicu i na taj način omogućili prikupljanje početnih sredstava za, nadamo se jednog dana, natkriveno jahalište za izvođenje terapije jahanjem, kojim ćemo našim korisnicima omogućiti kontinuitet u terapiji, neovisno o vremenskim (ne)prilikama.

Nadamo se, a i uvjereni smo, da je ova akcija bila tek početak jednog lijepog i dugog prijateljstva između naše udruge i sjajnih ljudi okupljenih oko imena MNK Futsal Dinamo....i onih na terenu....i onih u uredima....i onih na tribinama.

Ljudi najbolji ste. Hvala Vam u ime svih nas.


 

Reputation Management